Asus

ASUS, ProArt PA ve PQ Serisi Monitörlerin Garanti Süresini Beş Yıla Yükseltiyor !

Genişletilen garanti, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesinde satın alınan ProArt Display PA ve PQ serisi modellerin garantisini beş yıla taşıyor

ÖNEMLİ NOKTALAR

  • Olağanüstü destek: EMEA bölgesinde satın alınan ProArt PA ve PQ monitör modellerinin garantisi, iki yıl daha uzatılarak beş yıl oldu.
  • Olağanüstü görüntüler: ProArt monitör modelleri Delta E < 1 renk doğruluğuyla benzersiz görsel deneyimler sunmak için en son yeniliklerle donatıldı.
  • Olağanüstü teknoloji: Yaratıcı profesyonellerin ihtiyaç duyduğu, sektördeki ilk DisplayHDR CTS 1.1 desteği gibi özelliklere sahip geniş ürün serisi.

ASUS bugün, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesinde satın alınan ve daha önce kaydedilen ProArt PA ve PQ monitörlerin beş yıllık garanti kapsamına alındığını duyurdu.

İş akışları için ekranlarına son derece bağımlı olan modern dijital tasarımcılar için ProArt monitör modellerinin üç yıl garanti süresi, bu temel aracın uzun süre yüksek performansla çalışacağını ifade ediyordu. Ancak ASUS bu desteği ProArt PA ve PQ serisi modellerinde bir adım daha ileriye taşıyor. 5 Mayıs 2020 tarihinden itibarıyla, EMEA bölgesinde bir ProArt PA veya PQ serisi monitör satın alan ve kaydedenler[1] iki yıl ek garanti imkanına kavuşacak. Toplamda beş yıla çıkacak olan garanti süresi sayesinde kullanıcıların ekipmanlarına duydukları güven daha da artacak. 1 Ocak 2020’den sonra ProArt Display PA veya PQ modellerinden satın alan kullanıcılar ise kayıt yaptırarak iki yıllık garanti artışı avantajından faydalanabilecek2. ProArt Display beş yıl garanti programının tüm ayrıntılarına https://www.asus.com/tr/events/infoM/activity_proart5years adresinden ulaşılabiliyor.

ProArt Display modelleri; film prodüksiyonu, 3D tasarım ve dijital fotoğrafçılık gibi çeşitli profesyonel ve uzmanlık gerektiren alanlarda çalışan yaratıcı kullanıcılar için özel olarak tasarlandı. Her bir ProArt Display modeli belirli taleplere göre özel olarak hazırlandı. En son ekran teknolojileriyle olağanüstü görsel deneyimler sunmaya odaklanan bu modeller, farklı yaratıcı profesyonellerin ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla tasarlandı.

ASUS, ProArt Display ile yeni DisplayHDR 1.1 standardına öncülük ediyor. Sektörün ilk tamamen açık standardı olan DisplayHDR 1.1, HDR çıkış kalitesi için belirli bir tanım ortaya koyuyor. Video Electronics Standards Association (VESA) tarafından yeni tanımlanan DisplayHDR 1.1, ProArt Display kullanıcılarının parlaklık ve renk gamı gibi çok daha sıkı performans gereksinimlerini karşılayan bir cihaza sahip olduğunu gösteriyor.

ASUS, ProArt markasını tam da bu amaçla, yaratıcı profesyonellerin hayal güçlerine destek vermek için ortaya çıkardı. ProArt Display modelleri mini LED arka aydınlatma, OLED, ASUS Smart HDR teknolojisi, Dolby Vision®, HDR-10, HLG HDR ve daha fazlasıyla donatıldı. ASUS ProArt Display modelleri üst düzey renk doğruluğu ile mükemmel görüntüler sunarak tasarımcıların ve içerik üreticilerin hedeflerine odaklanmasını sağlıyor.

  1. İki yıl ekstra garantiden yararlanmak için, 5 Mayıs 2020 tarihinde ve sonrasında kampanyaya dahil ürünlerden satın alanların üç ay içinde ürünlerini kaydettirmesi gereklidir. Ayrıntılar için bölgesel ASUS web sitelerine göz atın.

2. İki yıl ekstra garantiden yararlanmak için, 1 Ocak 2020 ve 4 Mayıs 2020 tarihleri arasında kampanyaya dahil ürünlerden satın alanların 31 Temmuz 2020 tarihine kadar ürünlerini kaydettirmesi gereklidir. Ayrıntılar için bölgesel ASUS web sitelerine göz atın.

Ana Sayfaya Gitmek İçin

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu