Asus

Asus ROG Phone 3 ÇIKIŞ TARİHİ YAYINLANDI!

Güncelleme, 3 Temmuz 2020 (02:20 ET): Asus, ROG Phone 3’ün lansman tarihini açıkladı. Bilmeniz gereken her şey için aşağıdaki hub’ı güncelledik. En son haberler için okumaya devam edin.

Orijinal makale, 26 Nisan 2020 (03:02 ET):  Bugün özel bir oyun telefonu için pazardaysanız, seçenekleriniz sadece dört marka ile sınırlıdır: Razer, Xiaomi Black Shark, ZTE Nubia ve Asus. Lenovo ayrıca Legion telefonuyla Temmuz ayında yarışa atlayacak , ancak şimdilik bunlar sadece mevcut seçenekleriniz.

2020’de, bu oyun telefonlarının çoğu Snapdragon 865 destekli halefleri almakta veya almış durumda. Xiaomi , Mart ayında Black Shark 3’ü duyurdu, ZTE’nin Red Magic 5G’si var ve şimdi Asus’un üçüncü nesil ROG Telefonunu tanıma sırası.

Asus’un şu anki oyun telefonu – ROG Phone 2 – oldukça şeydi. Büyük bir batarya, pürüzsüz bir 120Hz ekran, şişmesiz yazılım ve güçlü performansa sahipti. ROG Phone 3’ün bu özelliklerin çoğunu koruması bekleniyor, ancak karışıma bazı yeni donanım ve özellikler de ekleniyor.

Asus ROG Phone 3, tasarımı ve özellikleri hakkında çok şey açıklayan çeşitli sızıntılara maruz kaldı. Telefon, uygulamalı bir video ve tanıtım afişlerinde bile göründüğünden, ne bekleyeceğimize dair iyi bir fikrimiz var. Bu söylenti topluluğunda, ROG Phone 3 hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi parçalayacağız. En son haberler için okumaya devam edin.

ASUS ROG TELEFON
ASUS TELEFON

Asus’un ROG (Gamers Republic Of Gamers) markası, şirketin son derece popüler oyun bilgisayarları ve çevre birimleri serisinden geliyor . Asus bir oyun telefonunu ilk duyurduğunda, bilgisayar oyunlarındaki derin kökleri nedeniyle herkesin ilgisini çeken ROG adıydı. Bu miras göz önüne alındığında, Asus’un yeni ROG Phone’un adlandırma kuralını değiştireceğinden şüpheliyiz. Üçüncü nesil cihaza Asus ROG Phone 3 adı verilecek.

Telefonun I003DD model numarasına sahip olduğu söyleniyor. Bu model numarasına sahip bir Asus telefonu yakın zamanda Wi-Fi Alliance ve Çin’in TENAA sertifikası aldı . İkincisi, yayınlanmamış model için bir dizi özellik ve görüntü ortaya çıkardı ve neredeyse ROG Phone 3 olduğundan emin oldu.

Asus ilk ROG akıllı telefonunu Haziran 2018’de piyasaya sürdü. İkincisi Temmuz 2019’da geldi. Üçüncü taksit Temmuz ayında da başlayacak . Asus, ROG Phone 3’ü 22 Temmuz 23:00 ET’de başlatacağını duyurdu. Lansman etkinliğini Asus’un web sitesinde canlı olarak izleyebilirsiniz .

ROG Phone 3: Tasarım:

Görünen gerçek dünya görüntüsü ve Asus ROG Phone 3’ün bir el videosu yakın zamanda sızdırıldı (aşağıya bakın). Her ikisi de aynı kaynaktan geliyor gibi görünüyor. Telefonun estetiği geçen yılki ROG Phone 2’ye oldukça benziyor. ROG Phone 3, arkada daha uzun dikdörtgen bir muhafaza da olsa üçlü kamera kurulumu yapacak.

Arka panelin merkezinde, altında Tencent Games markası bulunan parlak parlayan ROG logosu var. Bu, ROG Phone 2 için olduğu gibi, ROG Phone 3’ün özel bir Tencent sürümü olabileceğini gösteriyor.

Yeni telefonun ön kısmı, dört tarafın tamamında çerçeveler ve ekranın sağ üst köşesinde bir selfie kamerası bulunan önceki ROG Telefonuna benziyor. Görünüşe göre Asus, ROG telefonunda tasarım açısından çok fazla değişmiyor.

Şirket, ROG Phone 2’de Air Triggers’ı içeriyordu. Yeni telefonun Black Shark 3 gibi fiziksel tetikleyiciler kazanacağını umarken, sızdırılan görüntü ve video gerçekten farklı bir şey göstermiyor.

Samsung , OnePlus , Motorola ve diğerleri gibi yeni Snapdragon 865 telefonları bize bir şey öğrettiyse, ucuz değiller. Asus’un son ROG Telefonu 899 $ fiyatla satışa sunulduğunda, bunun 1.000 $ civarında bir yere mal olmasını bekliyoruz.

Telefon sadece Eylül-Ekim aylarında ABD’ye gelebilir. Bu varsayımı, ROG Phone 2’nin ABD çıkış tarihine dayanarak yapıyoruz. Bununla birlikte, Asus tedarik zinciri koşullarına ve dahili stratejiye bağlı olarak bu zaman çizelgesinden çok iyi sapabilir.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu