Asus

Asus Rog Popular Go Oyuncu Kulaklığı Satışa Çıktı

Oyun endüstrisi son zamanlarda çok popüler hale geldi. Ve coronavirus’un patlak vermesiyle, herkes evde kaldığında, oyun oynamak yapabileceğimiz en yaygın şeylerden biri. Ancak bunun için, ilgili ekipmana ihtiyacımız var.Asus ROG Popular Go Oyuncu Kulaklığı Satışa Çıktı.

Asus, ROG Popular Go’nun dünyanın ilk TYPE-C 2.4GHz kablosuz kulaklığı olduğunu söyledi. Ayrıca, Switch, PS4, XBOX ve PC gibi platformlarla da uyumlu.

Diğer temel özelliklere gelince, ROG Popular Go iki yönlü çıkarılabilir AI gürültü azaltma mikrofonu ile birlikte geliyor. Ayrıca hızlı şarj teknolojisini de desteklemekte. Raporlara göre, bu kulaklık tek bir şarjla 25 saatten fazla kullanılabilir. 3 saat şarj ile de  15 saat oynatma süresi sağlayacağı iddia ediliyor Gürültü azaltma algoritması, çevresel gürültüyü doğru bir şekilde tanımlayabilir ve engelleyebilir.Klavye sesi, alkış ve arka plan sohbeti gibi tüm çevresel sesleri neredeyse ortadan kaldırabilir.

Ürün 290g ağırlığındadır. Evet, hafif değil. Ancak, bir oyun kulaklığı ile uğraştığımızı unutmayın. ROG Popular Go kulaklığı,  3,5 mm kablo ile diğer cihazlara bağlanabilir ve 3,5 mm kablo bağlantısı ile yüksek çözünürlüklü ses formatını destekliyor.

Kulaklığın fiyatı ise 282$

Kaynak

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu