Girişim ve Startup

Paycell, Kullanıcılarına Borsa İstanbul’da Yatırım Yapma Fırsatı Sunuyor

Paycell, Türkiye’nin lider dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu olarak yatırım ürünleri portföyüne yeni bir ekleme yaparak kullanıcılarına Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerin hisse senetlerini alma ve satma imkanı sunuyor. Colendi Menkul Değerler aracılığıyla gerçekleştirilecek olan bu işlemler, kullanıcılara anında ve güvenli bir yatırım deneyimi sağlıyor.

Paycell’in sunduğu hizmet, alternatif ödeme yöntemleri ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Uygulama arayüzü sayesinde kullanıcılar, bütçelerine uygun olarak Borsa İstanbul’da yatırım yapabiliyorlar, ayrıca bir banka müşterisi olma zorunluluğu da ortadan kalkıyor. Kullanıcılar, portföylerini düzenli olarak takip edebiliyor, ayrıca 1 Kasım tarihine kadar komisyonsuz alım satım işlemleri gerçekleştirebiliyorlar.

Paycell CEO’su Serhat Dolaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Müşterilerimize tüm finansal ihtiyaçlarını güvenli ve eşsiz bir deneyimle sunabilme vizyonuyla çıktığımız yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Operatör bağımsız, herhangi bir banka müşterisi olsun ya da olmasın tüm kullanıcılarımız, Paycell uygulamamız üzerinden Borsa İstanbul’da yatırım yapabilecekler” dedi.

Colendi Menkul Değerler Genel Müdürü Tuna Çetinkaya ise, “Colendi, finansı demokratize etme misyonuyla ortaya çıkmış bir fintech kuruluşu. Colendi Menkul Değerler olarak Paycell ile yaptığımız iş birliği ile daha fazla insanın, daha geniş bir spektrumda hisse senedi alım satım imkanına ulaşmasını sağlamaktan mutluyuz” şeklinde konuştu.

Paycell’in Borsa İstanbul’daki yeni hizmeti, finansal piyasalara erişimi demokratikleştiren bir adım olarak öne çıkıyor. Kullanıcılar artık sadece birkaç tık ile Borsa İstanbul’da yatırım yapma avantajını elde edebilirler.

Paycell ile Borsa İstanbul’da yatırım yapmanın avantajları

Paycell ile Borsa İstanbul’da yatırım yapmanın başlıca avantajları şunlardır:

  • Kolaylık: Paycell uygulaması üzerinden kolayca hesap açılabiliyor ve yatırım yapılabiliyor.
  • Erişilebilirlik: Paycell kullanıcıları, herhangi bir banka müşterisi olmadan Borsa İstanbul’da yatırım yapabiliyorlar.
  • Fiyat: Paycell, alım satım işlemleri için herhangi bir komisyon ücreti talep etmiyor.
  • Çeşitlilik: Paycell, kullanıcılarına BİST’te işlem gören tüm hisse senetlerini sunuyor.

Paycell ile Borsa İstanbul’da yatırım yapmak için yapmanız gerekenler

Paycell ile Borsa İstanbul’da yatırım yapmak için yapmanız gerekenler şunlardır:

  1. Paycell uygulamasını indirin ve hesabınızı açın.
  2. “Yatırım İşlemleri” menüsünden “Borsa İstanbul İşlemleri”ne tıklayın.
  3. “Hesap Aç” butonuna tıklayın ve gerekli bilgileri girin.
  4. Paycell kartınızla veya banka hesabınızdan yatırım hesabınıza para aktarın.
  5. Borsa İstanbul’da işlem yapmaya başlayın.

Paycell ile Borsa İstanbul’da yatırım yapmak, daha fazla insanın Borsa İstanbul’da yatırım yapma fırsatı elde etmesini sağlayacak.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊
Başa dön tuşu