Haberler

2020 İPhone SE Kablolu EarPods ve Şarj Cihazı ile Göndermeyi Durdurabilir.

iphone se

İPhone 12’nin AirPods satışlarını artırmak amacıyla kablolu EarPod’larla birlikte gönderilmediği söylentileriyle Apple’ın 20W şarj cihazını da hariç tutabileceğini belirten farklı raporlar var. Kısacası, büyük olasılıkla düşük ambalaj malzemesine sarılmış bir telefon alacaksınız ve bir tipster, aynı tedavinin 2020 iPhone SE için gelebileceğine inanıyor.

Elbette, bazı twitter kullanıcıları bu modeli gelecekte gelebilecek farklı bir modele atıfta bulunmadığı sürece, iPhone SE yerine ‘SE2’ olarak adlandırmaya devam ediyor. Durum böyle olunca, 2021 iPhone SE’yi piyasaya sürerken Apple’ın A13 Bionic ile yapışabileceği konusunda yeni bir söylenti var, ancak unutmadıysanız başka bir şey daha var. Apple’ın, 2020 iPhone SE’nin biraz daha büyük bir versiyonu olan iPhone SE Plus’ı tanıttığı ve tam ekran bir tasarıma ve yana monte edilmiş bir parmak izi okuyucusuna sahip olacağını iddia ettiği bildirildi.

Hangi modelden bahsetildiğinden emin değiliz, ancak günlük sürücünüz olarak taşımak için güçlü bir bütçe odaklı iPhone arıyorsanız, şarj ve ses aksesuarlarınızı başka bir yerden seçmeniz gerekebilir. Tipster ayrıca, ambalajın daha ‘zarif’ olacağından ve müşteriler için “ilk izlenimler” bitini iyileştirebilse de, sertifikalı aksesuarlar için daha fazla ödeme yapmaları gerektiğini bilerek onları rahatsız edebilir.

Neyse ki, yüksek kaliteli bir güç tuğlasını ve şarj kablosunu çalmak mali durumunuza bir çentik koymayacak, ancak kendinize AirPods almayı planlıyorsanız, bu toplamı artıracaktır. Şarj cihazını ve kablolu EarPod’ları gerçekten isteyenler için Twitter kullanıcısı Jioriku, bu hareketten habersiz olduğunu iddia ediyor, ancak hiç olmayabileceğini öne sürüyor, ancak parmaklarımızı çapraz tutacağız ve sizi gelecekte tüm ayrıntılarla dolduracağız.

İphone SE’ye Göz Atmak İçin

Ana Sayfaya Gitmek İçin

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu