Haberler

5200 Dolarlık Geleceğin Evine Göz Atın!

Gelecekte evlerin nasıl olacağını bilemeyiz ama 52000 dolarlık Nestron Cube Two sayesinde nasıl olacağını hakkında bilgi sahibi olabiliriz.Gelin bu eve yakından bakalım.

Nestron C2, Singapur merkezli bir “küçük” ev yapımcısı Nestron tarafından inşa edilmiş küçük bir fütüristik ev. Şirket, “yaşamaya hazır” şekilde gelen küçük fütüristik evler yapma konusunda uzmanlaşmış . Bu evde ilk günden itibaren herhangi bir güçlük çekmeden  yaşamaya başlayabilirsiniz.

Nestron C2, bir oturma odası, bir banyo, bir yatak odası, bir mutfak ve hatta bir bar tezgahıyla birlikte 263 metrekarelik bir ev. Ayrıca , gün boyunca evi doğal ışıkla daha parlak hale getirmek için tavanda bir tavan penceresi var . Ve geceleri, ev sakinleri yatakta yatarken yıldızlı  gökyüzünün tadını çıkarabilirler.

Ev ayrıca akıllı buzdolabı, çamaşır makinesi, AC ve soba gibi tüm akıllı cihazları kontrol edebilen yerleşik bir AI asistanıyla birlikte geliyor . Bu nedenle, bu evin fütüristik faktörü hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü “geleceğin evi” nin tüm avantajlarıyla birlikte geliyor.

Bütün bunlar oldukça havalı değil mi? Nestron C2’yi istiyorsanız, şu anda Nestron’un resmi web sitesinden 52000 $ karşılığında sipariş verebilirsiniz ve ayrıca 15 yıl garanti sizin olacak.

Şirket evi dünyanın herhangi bir yerine gönderiyor. Ancak, istediğiniz yere teslim edilmesi için ücret ödemeniz gerekiyor.

Bu linkten evi sanal olarak gezebilirsiniz

Ana sayfaya dönmek tıklayın…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu