Haberler

Acer Predator Thronos Oyuncu Koltuğu ile Tanışın !

Teknoloji devi Acer, geliştirdiği Acer Predator Thronos adındaki yeni oyuncu koltuğu ile adeta görenlerin aklını başından alıyor. Tabi bu etkileyici tasarımın odak noktası oyuncular.

Birçok faktör düşünülerek tasarlanan Acer Predator Thronos oyuncu koltuğun da öncelik oyun oynarken rahatlığınızı sağlamak. Bunun için oyuncu koltuğunda eşsiz bir tasarım anlayışı benimseniyor.

Acer Predator Thronos Oyuncu Koltuğu ile Tanışın !Sırt ve bel ağrısı çekmenizi önleyen ergonomik dizayn, ilk bakışta uzay mekiğini andırıyor. Gelecekten gelmiş havası bulunan koltuk, çeşitli açılarla eğilebiliyor. Aynı zamanda klavye ve fare gibi teçhizatları koyabileceğiniz alan açılıp kapanabiliyor. Aşağıdaki videoda görüntü anlamında çok daha fazla detayına ulaşabileceğiniz koltuğun henüz çıkış tarihi ve fiyatı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu