Haberler

AirPods Pro şimdiye kadarki en düşük Amazon fiyatında!

Apple’ın AirPods Pro, Amazon’da geçen yılın sonlarında 249 $ karşılığında piyasaya sürüldükten bir aydan daha uzun bir süre boyunca 235 dolara satıldı. Şimdi Amazon, gerçek kablosuz kulaklık modeli için fiyatını 228 dolara düşüren bir ödeme promosyonu yapıyor – hiçbir şekilde büyük bir indirim değil, ancak cihazın perakendecide olduğu en düşük fiyat.

AirPods Pro’nun dokunmatik kontrolleri ve tasarımı herkes için uygun olmayabilir, ancak yine de öncekilerden belirgin şekilde daha iyi ses kalitesi sunuyor. İncelememizde bugüne kadar Apple’ın en iyi gerçek kablosuz kulaklıklarını bile aradık.

Net olmak gerekirse, AirPod Pro’nun Amazon ürün sayfasında 235 ABD doları fiyatlandırmasını görmeye devam edeceksiniz: İndirim, kasada otomatik olarak uygulanacak ve siparişinizi verdiğinizde “Ekstra Tasarruf” olarak işaretlenecektir. Ürün sayfasına bağlanan promosyon ayrıntılarına dayanarak, promosyon teklifi “yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir”, ancak ne yazık ki indirimin ne kadar süreceği bilinmemektedir.

Amazon’da AirPods Pro Satın Al – $ 228

Ana Sayfaya Gitmek İçin

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu