Haberler

Altın Mayıs 2020 İçin Xbox One Ücretsiz Oyunları Çıktı !

Microsoft, dört Xbox One oyun abonesinin Mayıs ayında talep edebileceğini ve bir başka yarış ve spor oyunu ayı olduğunu açıkladı.

Nisan ayının sona ermesiyle, Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate aboneleri için yeni bir freebies partisi zamanı. Microsoft dört oyunu açıkladı – iki Xbox One, iki Xbox 360 – Mayıs ayında takma yapabileceksiniz. Gelecek ay Altın içeren Oyunlar bir kez daha spor ve yarışa yöneldi, ancak bir çift aksiyon RPG’si de var.

Tüm ay boyunca, kullanıcılar 50’den fazla ralliros arabası, araba ve daha fazlasını içeren 2018 Xbox One off-road yarış oyunu V-Rally 4’ü alabilir. V-Rally-4, her kıtaya dağılmış doğal parkurlarla bir arcade yarış oyunudur.

1 Mayıs’tan 15 Mayıs’a kadar, yukarıdan aşağıya 90’ların futbol oyununun geliştirilmiş Xbox 360 sürümü olan Sensible World of Soccer’ı kapabilirsiniz. Mantıklı Futbol Dünyası ilk olarak Amiga’da yayınlandı. Sahada oynanış basit olsa da, özellikle 1994’te başlatıldığını düşündüğünüzde oldukça sağlam bir kulüp yönetim sistemine sahiptir.

Spor veya yarışa katılmıyorsanız, Diablo-esque Warhammer 40.000: Inquisitor – Xbox One için 16 Mayıs – 15 Haziran tarihleri ​​arasında sunulacak. Hikaye odaklı oyun, büyük ölçekli bir savaşın ortasında 41.binyılda olacak ve solo olarak veya dört oyuncuya kadar birlikte oynanabilir.

16 Mayıs’tan 31 Mayıs’a kadar, şimdi feshedilen seride iyi bir Xbox 360 aksiyon RPG’si olan Overlord 2 ile 2009’a geri dönebilirsiniz.

Altın Mayıs için Xbox Oyunları

Xbox One

  • V-Rally 4 (Mayıs 1-31)
  • Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr (Mayıs 16- Haziran 15)

Xbox 360

  • Sensible World of Soccer (Mayıs 1-15)
  • Overlord 2 (Mayıs 16-31)

Kaynak…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu