Haberler

Amazfit Ares 19 Mayıs’ta Geliyor!

Xiaomi’nin giyilebilir teknoloji yan kuruluşu olan Huami, 19 Mayıs’ta Amazfit Ares olarak adlandırılan en yeni akıllı saatini tanıtmaya hazırlanıyor.

Resimden gördüğümüze göre Amazfit Ares,silikon kayışlı sağlam bir tasarıma sahiptir. Amazfit Ares ayrıca VO2Max ölçümü, eğitim etkinliği ve  özel modlarla Firstbeat profesyonel düzeyde izlemeyi destekleyecek.

Buna ek olarak, Huami CEO’su Huang Wang, ilk posterden siyah olanın yanında saatin koyu yeşil renkli bir görüntüsünü de yayınladı. Lansman tarihi yaklaştıkça daha fazla ayrıntının paylaşılmasını umuyoruz.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu