Haberler

AMD Ryzen 7 3800XT Ashes of Singularity benchmark sonucu sızdırıyor !

Geçen hafta Ryzen 3000 XT serisi – mevcut Matisse (Zen2) serisinin yenilenmesi söz konusu olduğunda nispeten sessiz kaldı.

Ryzen 9 3900XT, Ryzen 7 3800XT ve Ryzen 5 3600XT’nin önümüzdeki hafta açıklanması bekleniyor, ya da söylentiler önerdi.

Ryzen 7 3800XT, Ashes of Singularity ölçütüyle test edildi ve giriş _rogame tarafından tespit edildi. CPU, 8 çekirdek ve 16 iplik ile listelenmiştir ve NVIDIA GeForce RTX 2080 ile eşleştirilmiştir. Numune 2 gün önce test edilmiştir.

AotS veritabanı girişleri için saat hızlarını listelemez, bu nedenle bu sonucu başkalarıyla karşılaştırmaktan kaçınacağız.

Ryzen CPU’ların XT varyantları mevcut modellere kıyasla 200-300 MHz daha yüksek saatlere sahip olacak. Ryzen 4000 Vermeer serisini beklerken Ryzen serisi için bir pit stop olarak düşünün. Önceki bilgilere göre, mevcut X570 ve gelecek B550 anakartlar yeni işlemcileri tam olarak destekleyecek.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu