Haberler

Apex Legends Çıktı!

Oyun Dünyasına Bir Fenomen Daha Ekleniyor !

OYUNUN İLK 8 SAATİNDE 1 MİLYON KİŞİ OYNADI

Electronic Arts’ın Respawn Entertainment stüdyolarından çıkarttığı projesi ücretsiz Battle Royal oyunu Apex Legends 4 Şubatta PC, PS4 ve Xbox One 4 platformlarına çıkış yaptı. Oyun Origin platformundan sunulmaya başladı ve oyunun ilk 8 saatinde 1 milyon tirajına ulaşıldı. Titanfall serisinin de yapımcılarının el attığı oyunun ilk izlenimleri çok olumlu durumda. Oyun F2P modeli olarak sunulup sadece oyun içi skinleri gibi kozmetik eklentileri için ücret ödenmekte.

apex legends karakter

Oyun başlangıcında seçebileceğiniz 6 adet oyuncu klasmanı bulunmakta. Artı olarak 2 klasmanı ise oyunda ilerleyip veya ödeme yapıp da açmak mümkün.  Oyun Titanfall evreninde geçmekte fakat Titan Robotları içermemekte. Oyunun zaman dilimi ise Titanfall 2 olaylarından 30 yıl sonra geçmekte. Sunuculardaki oyuncu sayısı ise 60 oyuncu ve 20 takım olarak belirlenmiş. Oyun mekanikleri ise Titanfall 2’den alınmış. Fakat duvarlarda yürümek ve çift atlayış gibi özellikleri içermemekte.

Apex Legends oyununda her takım 3 kişiden oluşmakta. Diğer Battle Royal oyunlarından diğer bir farkı ise ölen takım arkadaşlarını geri getirme şansınızın olması.

apex legends harita

APEX LEGENDS SEZON TAKVİMİ

Mart ayında oyunun ilk sezonu başlayacak ve her sezon 3 aydan oluşacak.

  1. Sezon Mart-Haziran
  2. Sezon Haziran-Eylül
  3. Sezon Eylül-Aralık
  4. Sezon Aralık-Şubat

MİNİMUN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10

İşlemci: Intel Core i3-6300 (3.8 GHz) veya AMD FX-4350 (4.2 GHz)

RAM: 6 GB

Ekran kartı: GeForce GT 640 (1 GB) veya Radeon HD 7700 (1 GB)

Boş sabit disk alanı: 30 GB

ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10;

İşlemci: Intel Core i5-3570K (3.8 GHz) veya AMD’den eşdeğeri

RAM: 8 GB

Grafik kartı: GeForce GTX 970 (8 GB) veya Radeon R9 290 (8 GB);

Boş sabit disk alanı: 30 GB

apex-legends 2

TITANFALL 3 PLANLANMIYOR

Respawn Entertainment stüdyosu şefi Drew McCoy, Titanfall 3 için henüz bir çalışma yapmadıklarını ve geliştiricilerinin gelecek senelerde Apex Legends oyununa yoğunlaşacaklarını belirtti.

Ana Sayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…
Youtube Kanalımıza Gitmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu