Haberler

Apex Legends Loba Yetenekleri Onaylandı !

Sezon 5: Fortune’s Favor, Apex Legends oyununa Loba’yı ekliyor ve hırsızın pasif, taktik ve nihai yetenekleri, ekibinin mümkün olan en kısa sürede en iyi ganimeti sağlamasına yardımcı oluyor.

Respawn, Sezon 5’te Apex Legends oyununa gelen bir sonraki oynanabilir efsane olan Loba için karakter fragmanını yayınladı: Yarın 12 Mayıs’ta başlayacak olan Fortune’s Favor, Loba’nın pasif, taktik ve nihai yeteneklerini ortaya koyuyor.

Loba’nın pasif yeteneği Eye For Quality, şöhretli hırsızın duvarlardan destansı ve efsanevi ganimet görmesini sağlayarak ona ve takım arkadaşlarına en iyi zırh ve silah eklerini hızla güvence altına alma avantajı sağlıyor.

Taktik yeteneği Burglar’ın En İyi Arkadaşı, Loba’nın bileziğini fırlattığını görür. İnince, Loba yere ışınlanır, bileziğini alır ve kavgaya geri döner. Doğrudan savaşa atlamak için ideal bir taktik yeteneği değil, ulaşılamayan ganimete ulaşmak veya düşman mangalarının arkasına gizlice girmek için mükemmel. Loba’nın bir düşman ekibinden kaçmak için Burglar’ın En İyi Arkadaşını kullandığını ve Sezon 5 oyun fragmanında Revenant’a düştüğünü görebilirsiniz.

Son olarak, Loba’nın nihai yeteneği Black Market Boutique’tir. Personelini yerleştirdikten sonra, Loba yakındaki alanı tarayacak. Nadirlikten bağımsız olarak, çevredeki tüm ganimet, Loba veya takım arkadaşları onunla etkileşime girdiğinde (ölüm kutusunu yağmalamaya benzer) personelde listelenir. Bu aslında yakındaki ganimetlerin tümünü tek bir yerde birleştirerek ekiplerin bir alanı gizli bir konumdan hızla yağmalamasını sağlar. Ayrıca, orada bulunduğunuzda hiçbir belirgin işaret bırakmayacaksınız (açık kapılar ve ayak izleri gibi), bir Bloodhound’un sizi izlemesini zorlaştırıyor. Bununla birlikte, Black Market Boutique’ten etkilenen tüm ganimetler, bir Loba’nın yakın olduğunu ve tüm ganimetleri çalmaya çalışarak yakındaki takımları uyaracak şekilde havada titreyecek. Her kişi Black Market Boutique’ten sadece iki ürün alabilir.

Loba’nın yanı sıra Sezon 5: Fortune’s Favor, Apex Legends’a yepyeni bir savaş kartı ve oyun modu ekliyor. Yeni mod Quests, hikayeye dayalı ve birincil PvE bir mod olacak.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu