Haberler

Apple, iOS 14’e Gelen Yeni Emojileri Açıkladı!

17 Temmuz Dünya Emoji Günü ve Apple, bu sonbaharda telefonlara dağıtılacak olan iOS 14 için bie çok yeni emoji yayınladı. 13 yeni ekleme oldu.Bunlar; dodo kuşu, yuvalama bebek, pinata ve tamale . Ayrıca “İtalya’ya özgü enfes anlamına gelen el hareketi, bumerang, ninja ve 2020 mezhebi ve ortasında bir Kel kartal ile “Çılgın Olanlar” yazan bir sikke de var.

Apple ayrıca anatomik kalp , akciğerler, kunduz, transseksüel sembolü ve kabarcık çay emojileri de ekleyecek. Ayrıca, iOS 14’ün Memojileri için iMessage’da çıkartma olarak da kullanılabilecek yeni yüz maskesi stilleri ve renk seçenekleri getirmesi bekleniyor.

Peki ya siz yeni emojileri beğendiniz mi? Görüşlerinizi aşağıda belirtin.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Bu Haberi Beğenebilirsiniz!

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu