Haberler

APPLE WATCH 6 SIZDIRILDI!

Apple ekosistemi üzerinde iPhone cihaz kullannaların genel tercihi olan Apple Watch’un 6. Nesil sızıntısı gerçekleşti.

Sızıntıda 6. Nesil akıllı saatin bir önceki nesile göre daha yuvarlak kenarlara sahip olduğu görülüyor. Ayrıca bu sızıntı ile birlikte bi sızıntı daha olmuş durumda.

L0vetodream ismiyle, Twitter üzerinden Apple ürünleri hakkında sızıntıları paylaşan hesap, yeni akıllı saatin ekranı için tedarikçi JDI ile devam edileceğini iddia etti.

Eğer son iddia da doğruysa, yeni akıllı saati satın alacak olan kişiler, LTPO OLED Retina ekranlı bir akıllı saate sahip olacak.

Bu ekran 2019 yılı içinde geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştu. Bu ekran teknolojisiyle, akıllı saatin ekranı her zaman açık durumda çalışabiliyor.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Bu Haberi Beğenebilirsiniz!

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu