Haberler

Apple Watch Series 3, Amazon’daki en düşük fiyatına indirgendi!

Apple Watch Series 3 daha da ucuzluyor. Geri Haziran başlamasından Amazon şimdi siyah GPS modeli olmuştur $ 179 için satışa vardı $ 169 için indirimli zamanki 199 $ liste fiyatından 30 $ ve biz geçen yılki Kara Cuma fırsatlar sonra gördüğüm en düşük bulunuyor

Amazon’da Apple Watch Series 3’ü Satın Alın – 169 $

Tabii ki, Apple artık Watch Series’in beşinci yinelemesini yapıyor, bu yüzden eski Series 3 akıllı saat için alışveriş yapanlar için bir bütçe seçeneği. Serilerin EKG ölçümü, düşme algılama ve her zaman açık ekran gibi bazı yeni özellikleri eksik, ancak ihtiyacınız olan her şey orada. 2017’de kapsamlı uygulamamızda saygın bir 82 puan topladık, gözden geçiren Chris Velazco sağlam performansını, mükemmel pil ömrünü ve doğru kalp atış hızı ve aktivite takibi de dahil olmak üzere değerli fitness özelliklerini not etti.

Eğer bir şey varsa, bizim tutuşlarımızın çoğu (azı vardı) Seri 3’ün LTE uyumluluğundan kaynaklandı. Bu Amazon anlaşması yalnızca GPS sürümü için geçerlidir, bu nedenle kaydettiğimiz bazı sorunlar – şüpheli çağrı kalitesi ve ayda 10 dolar LTE ücreti – burada geçerli değildir. Gerçekten de Chris, Series 3’ün şirketin ilk iki denemesinden sonra Apple’ın giyilebilir giysisini temsil ettiğini hissettiğini söyledi.

İyi bir akıllı saatin peşindeyseniz, özellikle bu fiyata Apple Watch Series 3’ten çok daha kötüsünü yapabilirsiniz. Elbette, Series 5 daha yeni ve meraklı özellikler sunuyor, ancak sadece temel ve hafif bir tasarımla paketlenmiş temellere ihtiyacınız varsa, bu tüm zamanların en düşük teklifi sizin için olabilir.

Ana Sayfaya Gitmek İçin 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu