Haberler

Apple Watch Series 5 PRODUCT RED 2020 De Çıkabilir !

Dünya devi Apple‘ın da iddia ettiği gibi en iyi giyilebilir teknoloji aracı olmayı başardı Apple Watch Series 4 ve bu modelinde üzerine yeni özellikler eklenmiş olan Series 5‘i de gördük. Apple müşterilere daha iyi deneyimler yaşatmak için bir PRODUCT (RED) Apple Watch sürümünü yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor ancak 2019 bugün itibari ile sona eriyor, şirket büyük olasılıkla gelecek yıl red sürümünü piyasaya sürecek.

İddia edilen ürün Apple Watch Red’in donanım özelliklerine gelince, muhtemelen daha yeni bir kayışa sahip olmayacak ve Apple Watch Series 5 ile gelen kutu içeriğine sahip olacak. Series 5’in Apple Watch Series 4’te bulunan aynı CPU ve GPU’YU içerdiği öğrenildi, bu da her iki model arasında benzer performansları göreceğimiz anlamına gelmekte.

Apple Watch PRODUCT (RED) lansmanının 2020 baharında gerçekleşeceği ve bunun çok yerinde bir karar olduğu söylentileri var. Kısacası Watch 5 Red modelinin, Apple’ın giyilebilir teknoloji kategorisinde ki pazar lideri konumunu sağlamlaştırmasına yardımcı olacak.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu