Haberler

Apple’ın LTE özellikli 10,2 inç iPad’i Amazon’da 380 dolara düşüyor!

Amazon’un hücresel özellikli 10,2 inç iPad’deki son satışı fiyatı 460 dolardan 380 dolara düşürüyor. Bu, hücresel modelin Amazon’daki en düşük fiyatı ve yalnızca Kablosuz modelinin normal fiyatına yakın. LTE bağlantısına sahip bir iPad’e ihtiyacınız varsa ve sadece 32GB depolama alanı ile başarabiliyorsanız, indirim iyi bir anlaşma yapar.

Hücresel özellikli 10,2 inç iPad satın alın – 380 $

Geçen sonbaharda 10.2 inç iPad’i tercih ettide 86 puan verdik. Daha büyük (açıkçası) ve harika bir yazılıma ve iyi bir pil ömrüne (Apple’dan beklediğiniz gibi) sahip. Ama selefinden daha hızlı değil. Başlangıçta söylediğimiz gibi, 10.2 inç iPad (veya 2019 iPad), piyasadaki hala en uygun fiyata tablet sunuyoruz.

Bu model, Apple’ın manyetik Smart Connector bağlantı noktalarından birine sahiptir, bu da yararlı bir eklentidir. Retina ekran, eski modellerde ekrandan sadece yarım inç daha büyük, ancak yine de canlı renkler sunuyor ve Apple parlaklığı biraz artırdı. 2019 iPad hala şarj etmek için bir aydınlatma kablosu kullanıyor ve bir kulaklık jakı içeriyor.

Face ID yok, bu nedenle cihazın kilidini açmak için bir parmak izi sensörü kullanacaksınız ve temel model (bu indirim için geçerlidir) yalnızca 32 GB depolama alanı sunuyor. Bunun yeterli olup olmadığına ve LTE bağlantısını elde etmek için ekstra para harcamanız gerekip gerekmediğine karar vermeniz gerekir.

Ana Sayfaya Gitmek İçin

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu