Haberler

Assassin’s Creed Valhalla Duyuruldu !

Beğenilen sanatçı BossLogic, yeni Assassin’s Creed Viking’den ilham alan ortamı ortaya çıkaran bir parça hazırlamak için saatler harcadı.

Ubisoft, bir sonraki Assassin’s Creed oyununun ayarını ortaya çıkaran tüm gün süren bir akışa ev sahipliği yaptı. Ortam, harika Street Fighter parçaları ve daha yakın zamanda Marvel ve DC ile işbirlikleri ile tanınan ünlü sanatçı BossLogic tarafından üretilen eşsiz bir sanat eseri ile gösterildi. Son açıklama, Viking ortamının önceki söylentilerini doğrulayan resmi başlık Assassin’s Creed Valhalla idi.

Başlık açığa çıkmadan çok önce bu yöne yaslanmış gibi görünüyordu, ancak sanat buzlu bir deniz gösterdiğinde, kürklerle süslenmiş ve baltaya bürünmüş merkezi bir figür ve bir kuzgun için belirgin bir yerleşim. İlk fragmanın bugün 30 Nisan saat 08.00’de geleceği söyleniyor fakat daha henüz bir trailer yayınlanmış değil.

Assassin’s Creed serisi, Assassin’s Creed Origins ile sert bir evrim geçirdi. Eski Mısır’da kurulan oyun daha fazla rol oynayan tasarım unsurları aldı. En önemlisi, oyuncuların üstlenmeyi seçebileceği çok sayıda görev getirdi. Onun takibi, 2018’in Assassin’s Creed: Odyssey, daha karmaşık sistemler, geniş bir açık dünya ve birden fazla kahramanla birlikte inşa edildi. Ubisoft daha sonra 2019’da yeni bir ana hat girişi atladı.

Daha önceki raporlar, bir sonraki oyunun dahili olarak kod adı Assassin’s Creed Ragnarok olduğunu söylediler. Assassin’s Creed Valhalla için bir alan adı kaydı, bunun başlık olduğu ortaya çıkabilir. 2019 tarihli bir Kotaku raporu, dün akan çizimde görülen teknelerden de bahsetti ve Bölüm 2, lansmanından kısa bir süre sonra bir dizi posterle ortama bile ima etti.

Ubisoft’un Assassin’s Creed serisinin bu yeni yinelemesine güç veren teknolojiye yaptığı yatırım düşünüldüğünde, bu yeni oyunun Origins ve Odyssey ile bazı benzerlikleri taşıyacak.

Youtube Kanalımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu