Haberler

Aukey’in 1080p web kamerası sadece 45 dolar !

"<yoastmark

Aukey’i popüler şarj cihazları, kabloları ve USB hub’ları için zaten biliyorsunuz ve bu web kamerası aynı kaliteyi getiriyor. Klipsli tasarımı büyük ölçüde Logitech’in popüler C920’sini taklit eder, masanın üzerine yaslanmasına veya standart bir tripoda vidalanmasına izin veren menteşesine kadar. Video akışı için 30 fps’de 1080p ve 720p desteği, stereo ses, düşük ışıklı ortam desteği alırsınız ve temel olarak Windows veya macOS’taki her video akışı uygulamasıyla çalışır.  mikrofonların yerleşik gürültü azaltmaya da sahip olduğunu söylüyor.

AUKEYDE,Bununla birlikte, daha düşük bir başlangıç ​​MSRP’si ile Aukey’nin PC-LM1’i, Logitech muadillerine kıyasla spesifikasyonlarda biraz tıraş olur. En büyük fark, C920’nin 78 derecesine göre 65 derecelik bir görüş açısına sahip olmasıdır. Çağrıya ikinci bir kişiyi sığdırmak için oldukça rahat olmanız gerekir.

Bu web kamerasını incelememiş olsak da, çalışırken gördük. Görüntü net ve netti, ancak renkler bu düşük ışıklı ortamdaki Logitech’in web kameralarından biraz daha doyguntu. Fiyat yükselmeden önce bir tane al.

 

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu