Haberler

MARVEL AVENGERS : ENDGAME

MARVEL AVENGERS : ENDGAME İncelemesini Sizler İçin Hazırladık.

11 senedir gözlerimizle şahit olduğumuz Marvel Sinematik Evreni’nde son noktanın koyulacağı film EndGame 26 Nisan’da, ülkemizde ise 25 Nisan’da beyaz perdede gösterime girecek.

Marvel Evreninin sinema açısından bir devrini kapatacağı bu filmde ne olacağı ile ilgili birçok görüş, teori yer almasına rağmen yönetmenlerin sonunu asla tahmin edemezsiniz cevabı insanları bu film için heyecanlandırıyor, içten içe de çıldırtıyor.

Ben çocukluğumdan beri Marvel Sineması ile iç içeyim 2008’de Iron Man ile başlayan yolculuk, adından ilk olarak bahsedilen Yenilmezler’in Iron Man 2’nin sonunda bahsi geçmesiyle daha bir tatlandı.

Daha sonra Captain America, Hulk, Thor gibi süper kahramanların solo filmleri ile de devam etti. Açıkçası bu kahramanların bazılarıyla vedalaşmak zorunda olduğum gerçeği beni cidden üzüyor.

Şimdi gel gelelim bütün dünyanın ship’lediği ikiliye: Steve Rogers ve Tony Stark.

Bu ikilinin arasındaki ilişki öyle bir hal aldı ki destanlarda yer verilecek seviyeye geldi. Birçok kişinin aklından bu ikili için şu sözler geçti:

Yeri geldi birbirlerini öldürecek duruma geldiler o zaman da aklımızdan şunlar geçti:

Infinity War’ın ilk filminde de ne yazık ki bu ikiliyi beraber sırt sırta savaşırken göremedik ama filmde Tony, Steve’i tam yardım için arayacak iken çok sevdiğimiz kanı bozuk abilerimiz New York’u basıverdi. Bu birçoğunuzun içinde derin bir yaradır. İşte o tam arayacağı zaman da aklımızın içinde bir yerde şu sözler dökülüverdi:

MARVEL

Geçen günlerde yeni çıkan fragmanda beraber el sıkıştıklarını gördük ve o gece hepimiz yatağımızda içimiz rahat uyuduk.

Açıkçası Thanos abimizin o el şıklatmasından sonra bizim için de işler karıştı kim gidecek, kim kalacak, kimler geri dönebilecek derken sanırım bütün dünya insanlarını düşünecek olursak bütün olasılıkları hesaplamış olduk .

Bu meraklarımızın sonucu tam olarak iki hafta sonra yanıtlarına kavuşacak bazı “fangirl” ve “fanboylarımız” yerlere serilecek, bazılarımız mutlu olacak ama hepimizin içinde bir yerde bu görkemli serüvenin bitmesinden dolayı bir burukluk olacak.

Geçenlerde izlediğim bir röportajda filmde Captain America’yı canlandıran oyuncumuz Chris Evans’a filmin sonunu bir kelimeyle ifade etseniz bu ne olurdu gibi bir soru soruldu. Chris Evans’ın cevabı ise şuydu: “Tatmin edici.”

MARVEL

 

Daha film içinde yer alan oyuncuların bile filmi tam olarak izlemediğini ve sonunun nasıl olacağını bilmediklerini öğrenince de ben şahsen gelecek olan bu yapımın büyük bir ses getireceğini anladım.

Neyse ki aldığımız haberlere göre filmin montajları geçtiğimiz günlerde bitmiş.Umarım bu yapım da adından yıllar sonra bahsedebileceğimiz güzel yapımlardan biri olur.

Marvel Evreni ile ilgili daha fazla detaylar ile birlikte ve kahramanlarımıza tek tek değineceğimiz günlerde biraz daha bu evrene kendinizi yakın hissedeceksiniz.

Hepinize şimdiden keyifli seyirler diliyorum 🙂

 

Ana sayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Youtube Kanalımızı Ziyaret Etmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu