Haberler

Belirli bir AMD Ryzen CPU satın alın ve Horizon Zero Dawn’ı ücretsiz edinin !

Şimdilik, teklif sadece EMEA bölgesindeki birkaç perakendecide yayınlanıyor.

Birkaç ay önce Sony, PS4’e özel Horizon Zero Dawn’ın bu yaz PC’lere geleceğini -doğruladı ve Steam’de bunun ne zaman (veya ön siparişler açıldığında) bir yer tutucu var. Herhangi bir fiyatlandırma açıklanmadı, ancak altı uygun Ryzen 3000 serisi masaüstü işlemciden birini satın alırsanız oyuna ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

Resetera’nın forumlarının bir üyesi tarafından fark edildiği gibi, AMD’nin sınırlı bir süre için yayınladığı yeni bir “AMD Ryzen ile savaşın” promosyonunun bir parçası. Uygun işlemciler arasında Ryzen 5 3600 ve 3600X, Ryzen 7 3700X ve 3800X ve Ryzen 9 3900X ve 3950X bulunur. Birçoğu oyun oynamak için en iyi CPU’lardan biri olarak bizden beğeni alıyor.

AMD’nin şartlar ve koşullar sayfasında tümüyle yazdığı gibi, bu bir “SADECE EMEA” promosyonudur. AMD’nin bir noktada kullanılabilirliği genişletmeyi planlayıp planlamadığı belli değil.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu