Haberler

Bell İlaç Hatırlatma Uygulaması !

İlacını aldın mı?

İlaç içmek zorunda olan kişilerin sık sık karşılaştıkları sorudur. Hele kronik bir hastalığı olan kişinin uzun zamandır gündemindedir bu soru ve cevabı.

Öyle bir an gelir ki dünkü hapı yuttuğunuz anı bugün yutmuş gibi hatırlarsınız soruya cevabınız evet olur. Halbuki hapı yutmamışsınızdır!!!!

Bende bugün sizlere BELL İLAÇ TAKİP uygulamasını inceleyip size tanıtmak istedim.

Uygulama tanıtım videosu ;

Google Play Bulunurluğu : Evet

App Store Bulunurluğu : Evet

Kullanım Kolaylığı :menüler sade ve kafa karıştırıcı değil.

Reklam : Reklama boğulmuyorsunuz.

Amacına çok rahat hizmet etmekte. Sadece ilaç hatırlatıyor. Başka kafa karıştıran ıvırı zıvırı yok.

Tavsiye durumu : Bir ilaç hatırlatıcıya ihtiyacınız varsa  işinizi görecektir.

Uygulama : Uygulama Hollanda menşeili ve Türkçeyi destekliyor.

KEŞKE : İlaç girişi yaparken reisim çekip eklenebilseydi okuma ve iyi görememe sorunu olan yaşlılar daha çok faydalanabilirdi.

Üreticinin Ücretsiz sürümündeki özellikler
– İlaç ekleme
– İlacınızın sıklığını ekleme (günlük, haftalık, aylık ya da belli gün aralıkları)
– İlacınızın kaç sefer kullanmanız gerektiğini eklemek
– İlaç almak istediğiniz saatleri eklemek
– İlaç kullanmaya başladıktan sonra, ilacınızı alıp almadığınız bilgisini ekleyip takip etmek
– İlaç kullanım geçmiş bilgileriniz ve de alıp almadığınız ilaçların listesi
– İlaç kullanım uyarısını belli sürelerde durdurmanıza yarayan MUTE özelliği

 

Üreticinin UYGULAMA AÇIKLAMASI aşağıdadır :

En kolay şekilde kurabileceğiniz Bell İlaç Hatırlatıcı ile, ilaçlarınızı zamanında alabilecek ve doktor / eczacınızın size tavisye ettiği şekilde ilaçlarınızı kullanarak sağlığınıza kavuşabileceksiniz. Bell İlaç Hatırlatıcı, dünyadaki birçok ilaç hatırlatıcı programlarını inceleyerek, hastaların karşılaştıkları zorlukları detaylı bir şekilde araştıran profesyoneller tarafından geliştirildi.

Bell İlaç Hatırlatıcı ile artık hiçbir ilacınızı unutmayacaksınız. Eczacı ve doktorlar tarafından önerilen Bell İlaç Hatırlatıcı ile hem kendinizin hem de yakınlarınızın ilaçlarını zamanında alacak ve güvenli bir şekilde ilaçlarınızı kullanabileceksiniz.

Kronik ya da akut hastalıklar için ilaç kullananlar, doğum kontrol hapı kullananlar ve diğer her türlü ilaç kullanan kişiler için günlük kullanılan Bell İlaç Hatırlatıcı ile hayatınızı kolaylaştırın. Bell İlaç Hatırlatıcı en kolay kurulabilen, güvenli ilaç hatırlatma uygulamasıdır. Artık hiçbir ilacınızı unutmayacaksınız.

İster bir ilaç, ister on ilaç kullanın, Bell İlaç Hatırlatıcı sizin günlük yardımcınız olacak ve size ilaçlarınızı vaktinde hatırlatacak. Bell İlaç Hatırlatıcı, kısa ve kronik dönemli ilaç kullanan kişilerin ilaç kullanımlarına yardımcı olmak ve sağlıklı yaşamlarına katkıda bulunmak amacıyla hekim ve eczacı profesyoneller tarafından geliştirilmiştir.

Her türlü yardım, destek ve öneri için bize yazabilirsiniz; help@bell.care.

Teşekkürler

Bell.Care

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu