Haberler

Benzersiz MIUI 12 duvar kağıtları tüm cihazlarda kullanılabiliyor!

MIUI 12 tanıtımları sırasında gösterilen benzersiz duvar kağıtlarını bütün cihazlarda kullanabildiğimiz ortaya çıktı!

Önceki güncellemelerdeki gibi, MIUI 12’de de muhteşem duvar kağıtları kullanıcılara sunuldu. XDA forumlarından linuxct adlı kullanıcı, Süper Dünya ve Süper Mars adlı duvar kağıtlarını tüm cihazlarda kullanılabilen şekilde bir dosya yayınladı.

MIUI 12’nin yeni ve güzel duvar kağıtları Android 8.1 Oreo ve üzeri sürümleri çalıştıran çoğu Android cihazda kullanabilirsiniz.

Nasıl Kullanacağız?

Canlı duvar kağıtlarını cihazlarınızda kullanmak istiyorsanız, aşağıda vereceğimiz bağlantıdan indirebilirsiniz. Ardından, cihazınızdaki duvar kağıdı seçicisinden canlı duvar kağıtları seçebilirsiniz eğer canlı duvar kağıtlarını duvar kağıdı seçicisinden seçemiyoranız, Play Store üzerinden Google Duvar Kağıtları uygulamasını yükleyerek duvar kağıdını seçebilirsiniz.

Canlı Duvar Kağıtları
Google Duvar Kağıtları

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu