Haberler

Black Ops Cold War’un Yükseltmesi Ücretli

Black Ops Cold War ‘un resmi açıklamasından önce, oyunun çeşitli sürümleri çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Yeni nesil yükseltmeyi içeren iki tane olmak üzere üç tane mevcut. Mevcut konsol neslinde standart sürümü satın almak, oyunun PS5 veya Xbox Series X sürümlerine ücretsiz erişim sağlamayacak. Bu, yeni nesil yükseltmeyi ücretsiz yapan Ubisoft ve Microsoft gibi diğer bazı büyük oyun yayıncılarının aksine. Xbox Series X’te, yükseltmeye uygun olmak için dijital sürüme ihtiyacınız olacak

Standart sürüme ek olarak, Cross-Gen Bundle ve Ultimate sürümleri de vardır. Activision’ın web sitesindeki kapsamlı bir SSS’de açıklandığı gibi, bu sürümlerin her ikisi de mevcut ve yeni nesil konsollara erişmenizi sağlar, ancak tek bir konsol ailesine kilitlendiniz. Bu, PS4’te bu sürümlerden birini satın alırsanız, yalnızca PS5’e erişebileceğiniz anlamına gelirken, Xbox One alıcıları yalnızca Xbox Series X sürümünü alabilecek.

Her üç sürüm, oyunu dijital olarak ön sipariş ettiğinizde Cold War açık betasına erken erişim içerir – kutulu sürümler bu erken erişime sahip değildir. PS4 oyuncuları beta sürümüne daha da erken erişecek.

Black Ops Cold War

Standart sürüm PC, PlayStation 4 ve Xbox One için mevcut olacak. Adından da anlaşılacağı gibi, Cross-Gen Bundle, mevcut ve yeni nesil (PlayStation 5, Xbox Series X) sistemler için temel oyuna sahiptir. Activision, kullanıcıların PS5 / XSX yükseltmesini istiyorlarsa Ultimate sürümü satın almalarını öneren 505 Games’e benzer bir yol izliyor. Ultimate sürümü, Cross-Gen Paketi ve bonus Black Ops Cold War içeriğini içeriyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War’un resmi açıklaması 26 Ağustos’ta Warzone’da gerçekleşti. Oyunun kendisi 13 Kasım’da yayınlanacak ve çok oyunculu hakkında daha fazla bilgi 9 Eylül’de gelecek.

Kaynak

Ana Sayfa

.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu