Haberler

BlizzCon Sanal 2021’in Başlarında Geliyor

BlizzCon 2020, devam eden koronavirüs pandemisi nedeniyle iptal edildi, ancak etkinlik 2021’de geri dönecek – farklı bir durumda. Activision Blizzard, mali kazançları sırasında, 2021’in başlarında sanal bir BlizzCon etkinliğine ev sahipliği yapacağını söyledi.

Smith, “BlizzCon ruhunu nasıl kanalize edebileceğimiz ve sizinle bir şekilde çevrimiçi olarak nasıl bağlantı kurabileceğimizden bahsediyoruz, kitlesel yüz yüze toplantılar için sağlık ve güvenlik protokollerinden çok daha az etkileniyor,” diye yazdı Smith. “Bunu olabildiğince çabuk yapmak istiyoruz, ancak bunun yeni bölge olması ve farklı faktörler göz önüne alındığında, büyük olasılıkla önümüzdeki yılın başında olacak.”

BlizzCon

Smith, Blizzard’ın 2020’de sonbaharda gerçekleşen bir BlizzCon’a sahip olmaya devam ettiğini araştırdığını, ancak seçeneklerin her birinin “önümüzdeki aylarda ulusal ve yerel sağlık kılavuzlarındaki dalgalanmalarla karmaşık olduğunu” söyledi. Ayrıca Blizzard’ın, büyük turnuva finallerinin çoğu için bir merkez olduğu için, e-spor etkinliklerini nasıl ele alacağını araştırdığını söyledi.

Bir süre, krizin başlangıcında, Blizzard herhangi bir belirleme yapmadan önce ne olduğunu görmeyi bekliyordu. Hayran etkinlikleri ve e-spor turnuvalarının yanı sıra, BlizzCon genellikle yaklaşmakta olan projeler için duyurulara ve mevcut oyunlara DLC’ye ev sahipliği yapacak. Diablo 4 ve Overwatch 2, ufukta iki büyük oyun var.

Kaynak

Ana Sayfa

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu