Haberler

Call of Duty Playlist Güncellemesi Warzone Helikopterlerini Geri Getiriyor !

Çalma listesi güncellemesi ayrıca CoD: Modern Warfare Shipment 7/24 oyununu 10v10 oyun moduna ve daha fazlasına dönüştürüyor.

Geliştirici Infinity Ward, Modern Warfare ve Warzone için yeni bir Call of Duty çalma listesi güncellemesinin her iki oyunda bazı ayarlamalar yaptığını duyurdu. Grubun en büyük değişikliği, geliştiricinin PC, PlayStation 4 ve Xbox One’daki battle royale oyununa helikopterleri yeniden eklediği Warzone tarafında geliyor. Gökyüzü, helikopterlerin pilotluğunu yapamayan ve hiçbir zaman birbirleriyle çarpışmayan oyuncularla doldurulacak.

Oyun dengesini etkileyen bir oyuncu istismarından dolayı helikopterler kısa süre önce Warzone’dan çıkarıldı. Birçoğu, bazı Warzone oyuncularının serbest öldürmeler elde etmek için hava altındaki araçları haritadan fırlatabildiği bir hatayla karşılaştı. Infinity Ward’ın bu sorunu ele alıp almadığı belli değil.

Ayrıca Call Of Duty Warzone’da, Infinity Ward yepyeni Stimulus Solos için Solos’u değiştirdi. Charlie Intel’e göre, Stimulus Solos, Gulag’ı devre dışı bırakır, yani yeniden doğabilmenin tek yolu paranızı harcamaktır. Her oyuncu 4500 nakit ile başlayacak ve öldüğünüzde yüzde 50’sini düşüreceksiniz. Ayrıca, ikinci ve son çemberde yeniden doğma devre dışı bırakılır.

Çalma listesi güncellemesinin başka yerlerinde, Modern Warfare’in 24/7 Gönderi 10v10 Gönderi olacak şekilde ayarlandı. Ayrıca çok oyunculu moshpit’e 3v3 Gunfight (Yalnızca Bıçaklar) eklendi.

Infinity Ward ve ortak geliştirici Raven Software yakın zamanda tüm platformlarda hem Modern Warfare hem de Warzone için bir güncelleme yayınladı. “Taşıt istismarlarını önlemeye” yönelik ayarlamalar yapan yama, .357 tabancayı havaya uçurdu ve onları biraz daha kolay hale getirmek için “tüm duman zorluklarını” düzeltti.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu