Haberler

Dirt 5 Yeni Nesil Konsollara Geliyor !

Codemasters’ın mevcut ralli yarış serisi, yeni nesil platformlara geri dönüyor ve ilk bakışımızı Dirt 5’teki en son Inside Xbox sırasında aldık.

Codemasters ‘Dirt serisi yeni jenerasyona giriyor. Dirt 5, en son Inside Xbox sunumu sırasında, Xbox Series X için planlanan birkaç üçüncü taraf oyunundan biri olarak duyuruldu. Codemasters, yeni yarışları, hava ve mevsimlerin değiştirilmesini içeren yeni bir yaklaşım sergiledi. Xbox Series X sürümüne ek olarak, oyun Ekim 2020’den itibaren PS5, PC, PS4 ve Xbox One için de piyasaya sürülecek ve 2021’de Stadia sürümüyle izlenecek. En görsel olarak etkileyici olanlardan biri olacak. yeni nesil oyunlarda Xbox One sürümünden Xbox Series X’e ücretsiz yükseltme yapabilirsiniz.

Aşağıda izleyebileceğiniz tanıtım fragmanı, dünyanın dört bir yanında eylemin gerçekleştiği birçok yeri gösterir. Bunlara Çin, Norveç, New York, Brezilya, Avrupa, İtalya ve Arizona dahildir. Ancak, çeşitli yerlere ek olarak, Dirt 5 buzlu yollarda ve çamur kaplı ormanlarda yarışmanıza izin verir, her arazi uğraşmanız gereken yeni taşıma zorlukları getirir. Gece yarışları, gece gündüz ve tam hava döngüsü yarışlara sokulurken, yıldırım çarpmalarıyla çarpıcı görünür. Tüm oynanış motorda yakalandı.

Açıklamanın ardından Dirt 5 geliştirme direktörü Robert Karp, Inside Xbox akışı sırasında oyundaki yenilikleri açıkladı. Sponsorlarla imzalamak için merdiveni tırmanırken etkinlik türleri arasında seçim yapmanıza izin veren bir kariyer moduna ek olarak, bağımsız arcade tarzı yarışlarda ve rekabetçi modlarda da rekabet edebileceksiniz. Bu yarışlardan bazıları, arabalar, sürüklenme arabaları ve serinin yeni olan diğer araç türleri de dahil olmak üzere farklı araç türlerine atlamanızı sağlayacak. Kariyer modu, franchise’ın henüz gördüğü en derinlemesine görünüyor ve kampanya boyunca size destek sağlayacak farklı karakterlerle etkileşime gireceksiniz. Özellikle iki akıl hocası karakteri, kariyer modunda tanınmış oyun dış ses yetenekleri Nolan North ve Troy Baker tarafından seslendiriliyor.

Dirt 5 ayrıca Microsoft’un yeni Akıllı Teslimat özelliğini kullanacak bir oyun olarak duyuruldu. Bu, oyunu Xbox One’da satın almanıza ve ardından bu donanımda oynuyorsanız Xbox Series X sürümünü indirmenize izin verecektir. Seri X’te oynarken, 120FPS için eklenen seçenekle (ancak muhtemelen bir 4K 4K çözünürlük) 60FPS’de 4K çözünürlükte oynayabileceksiniz. İki görsel özellik arasında geçiş yapma seçeneği yalnızca X Serisi sürüm için onaylandı.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu