Haberler

Disintegration Bu Haftasonu Ücretsiz

Disintegration , bilim kurgu dünyasında geçen ve The Last Of Us 2 ile aynı hafta içinde piyasaya sürülme talihsizliğine sahip, birinci şahıs nişancı oyunudur.

Marcus Leto’nun yeni stüdyosu V1 Interactive’in ilk oyunu olarak, Private Division tarafından yayınlanan oyunu oyuncular bu hafta sonu için PC, PS4 ve Xbox One’da oyunu ücretsiz olarak deneme şansına sahip olacaklar.

Hem çok oyunculu hem de tek oyunculu bir moda sahip olan Disintegration, oyuncuların hem çekim hem de gerçek zamanlı stratejide usta olmalarını gerektiren zorlu görevlere gönderiyor.

 

 

Disintegration

PlayStation 4: 30 Temmuz 09:00-3 Ağustos 21:00  saatine kadar

Xbox One: 30 Temmuz, 12:00-2 Ağustos – 23:59 

PC: 30 Temmuz saat 12:00-3 Ağustos saat 22:00

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu