Haberler

Dragon Quest XI S Ön Siparişleri Açıldı

Dragon Quest XI: Euses of Elusive Age özel sürümü artık PS4, Xbox One ve PC’ye geliyor

Dragon Quest XI S dijital kopyanızı rezerve etmek istiyorsanız, hemen şimdi Xbox One ve Steam’de yapabilirsiniz 40 $ USD (ülkemizde ise 178 TL) – PS4’ün mağaza sayfası henüz açık değil. Bununla birlikte, bir Xbox One kullanıcısıysanız, bunun yerine Game Pass’a abone olmayı düşünebilirsiniz – Dragon Quest XI S, birinci günde abonelik hizmetine geliyor.

Neyse ki, Square Enix, Dragon Quest XI S’in ön siparişlerini basitleştirdi, sadece bir baskı ve ön sipariş ikramiyesi yoktu. Bununla birlikte, Tam Sürüm bazı bonus içeriklerle birlikte gelir. Bu sürümde, Armatür için bir Trodain seti, bu da onu Dragon Quest VIII’nin kahramanı gibi göstermesini ve arkadaşınız Veronica için bir Bebek Domuzu setini içeriyor. Ayrıca on sarf malzemesi de alırsınız: partinizi canlandıran ve özel saldırılar kullanmanızı sağlayan beş Pep Pop ve bir karakterin beceri puanlarını beş kat artıran beş Beceri Tohumu.

Dragon Quest

Dragon Quest XI S, temel oyunun tüm içeriğine sahip. Yeni bir 2D 16 bit modu da tanıtıldı. Bu başlangıçta sadece Japonca 3DS sürümünde görüldü ve oyuncuların tüm oyun boyunca klasik Dragon Quest tarzında gezinmesine izin verdi. Bu aynı zamanda size sadece 2D yan alana, Tickington’a ve geçmiş geçmiş Dragon Quest dünyalarına seyahat ederken yan görevleri tamamlama fırsatı verir.

Dragon Quest XI S – Definite Edition 4 Aralık’ta PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürüldü. Ne yazık ki, PS4 veya PC’de orijinal oyuna zaten sahipseniz, bu sürüme daha düşük bir fiyata yükseltemezsiniz. Bu sürümün daha güçlü konsollarda nasıl görüneceği konusunda da bazı karışıklıklar var. Square Enix’in SSS’sinde “grafikler PS4’teki orijinal Dragon Quest XI ile aynı değil.” Aynı yazıda “çözünürlük ve kare hızı en azından orijinal PS4 sürümü için olduğu kadar iyi” diyor. Ancak Xbox One tanıtım fragmanının Dragon Quest XI S’nin oldukça güzel göründüğünü belirtmek önemlidir.

Kaynak

Ana Sayfa

 

 

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu