Haberler

Düşük Bütçeli LG Phoenix 5 sızdırıldı !

Evan Blass’ın yeni sızıntısı sayesinde, AT&T’ye özel bir bütçe seçeneği olacak olan yaklaşan LG Phoenix 5’e ilk kez bakıyoruz.

LG Phoenix 5 ne yazık ki görüntülere herhangi bir özellik eşlik etmiyor. Telefonun su damlası çentik ekranını ve arkada çift kamera kurulumunu sporlayacağını hala görebiliyoruz.

5 inç LCD, Snapdragon 425 yongaseti 2GB RAM ve 16GB depolama alanı ile gelen 2018’in LG Phoenix 4’ün halefi olacak. Ayrıca tek bir 8MP arka atıcı ve 5MP selfie kamerası vardı ve Android 7 Nougat’ı destekliyordu.

Yeni Fenix ​​5 için revize edilmiş giriş seviyesi spesifikasyonunu ve ön ödemeli bir sözleşmede aynı 100 $ ‘lık başlangıç ​​fiyatını bekleyebiliriz. Daha fazla ayrıntı bulunduğunda sizi güncellemelerden haberdar edeceğiz.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu