Haberler

Fall Guys’ın Pek Çok Yeni İçerik İçin Planları Var

Mediatonic’in battle royale oyunu Fall Guys, 2020’nin oyunlarda çığır açan başarı hikayelerinden birisi. Milyonlarca kopya sattı ve dünyadaki en büyük markalardan bazılarına tartışmaya katılmaları için ilham verdi. Baş tasarımcı Joe Walsh, Kotaku Avustralya’ya yaptığı açıklamada, oyunun başarısının geliştiricinin beklentilerini “kesinlikle ortadan kaldırdığını” söyledi.

“En yüksek tahminlerimiz, gerçek yanıtla kesinlikle ortadan kalktı … bunları planlayamazsınız. Tahmin edemezsiniz. Bazen, bu doğru yer, doğru zaman,” dedi.

Walsh, Fall Guys konseptinin “her zaman iyi bir fikir gibi geldiğini” söyledi, ancak stüdyo, başlığın ne kadar başarılı olacağını hayal etmedi. Walsh, “Oyunun başarılı olduğunu düşünmeye başlar başlamaz, onu uğursuzluk yapacakmış gibi hissediyorsun,” dedi.

Walsh ileride, Mediatonic’in insanların ilgisini ve katılımını sağlamak için Fall Guys için daha fazla içerik geliştirmeye odaklanacağını söyledi.

Walsh, “Oyun şovu çeşitlilik üzerine kurulu ve yenilik üzerine inşa edilmiştir, bu nedenle Fall Guys’ın ‘şimdiye kadar yapılmış en büyük oyun şovu’ olma hedefine ulaşması için bu tür çeşitliliği ve bu tür bir yeniliği yaratmamız gerekiyor,” diye açıkladı.

Fall Guys

Geliştirici şu anda yeni fikirlerin yanı sıra çapraz oynama ve bir “takım” modu da dahil olmak üzere “yeni ilginç oynama yolları” üzerinde çalışıyor. Stüdyo ayrıca “garip tur kombinasyonlarına sahip özel çalma listeleri” ile de uğraşıyor.

Mediatonic, Fall Guys’ı her oynadığınızda daha önce görmediğiniz yeni bir şeyin olduğu bir yere götürmek istiyor. Walsh, “Bu bir hedef ve oraya varmak biraz zaman alacak ama bence şu anda takım için en büyük odak noktası bu,” dedi.

Kaynak

Ana Sayfa

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu