Haberler

Fortnite 350 Milyon Kullanıcıyı Geçti!

Fortnite 2017 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana, yakın zamanda 350 milyon oyuncu ile pazardaki en popüler Battle Royale oyunu olmaya devam etti. Oyun, Nisan ayında 3.2 milyar saat oynandı.

Oyun geliştiricisi Epic Games kısa süre önce Fortnite’ın 350 milyondan fazla kayıtlı oyuncusuna sahip olduğunu belirten bir tweet paylaştı .

Şimdi, oyunun lansmanından yaklaşık 3 yıl sonra bile artan popülaritesinin bazı temel nedenleri var. Her şeyden önce, oyun PC, konsollar ve hatta mobil gibi tüm büyük platformlarda kullanılabilir . Bu nedenle, her platformdan oyuncular oyun oynamaya başlayabilirler bu da kayıtlı oyuncuların sayısını büyük ölçüde artırır.

Fortnite hala piyasadaki en popüler battle royale oyunlarından biri olmasının ikinci nedeni geliştiricileri sürekli oyunu güncelliyor ve oyuna yeni özellikler , silahlar, kozmetik ürünler ve modlar ekleniyor .Fortnite hem Epic Games hem de oyunseverler için oldukça önemli.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu