Haberler

Fortnite’ın sınırlı sürümlü Star Wars ganimeti 4 Mayıs’ta geri döndü !

Işın kılıcı ve Star Wars skinleri geri döndü.

Fortnite geliştiricileri Epic oyunları, 4 Mayıs’ta kurumsal Star Wars temalı tatilini kutlamak istiyor, bu nedenle geçmiş Star Wars temalı içeriklerini sınırlı bir süre için geri getiriyorlar. 3 Mayıs’tan 5 Mayıs’a kadar eski Star Wars temalı skinleri kullanabileceksiniz. Rey, Kylo Ren ve daha ziyade kaygan Sith Trooper kıyafetlerini dükkandan alabilirsiniz. Ayrıca dört renkte ışın kılıcı elde edebilirsiniz.

Fortnite Twittr Hesabı:”Kaderini yerine getir. #StarWarsDay neredeyse burada ve Rey, Kylo Ren ve Sith Trooper Kıyafetleri tekrar Dükkanda!” Diyor acımasızca neşeli Twitter hesapları. “Lightsabers sınırlı bir süre geri döndüğünde bir Jedi gibi hissedin!” Diye devam ediyor.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu