Haberler

Fortnite Yeni Bir Konser Daha Vericek !

Epic Games firmasının gözde oyunu Fortnite da Travis Scott konserinden sonra bir yeni konser haberi daha geldi.

Fortnite oyunun Travis Scott konseri büyük bir başarıydı ve şimdi daha büyük bir isim getirecek olan Epic Games yeni bir konser ile bu zorlu dönem de insanların biraz da olsa morallerini yükseltmek için güzel işler yaptığını söyleyebiliriz. Bu kez Diplo, oyunun Party Royale modunda izlemeye hazır olacak. Müzikal şovla birlikte ise Major Lazer cilt paketi 25 dolara satılmakta.

Party Royale modu yakın zamanda Fortnite’a eklendi ve geliştirici Epic Games’in deneyimleri deneyeceği bir yer olarak tanımlandı. Öncelikle sosyal bir alan olarak sunuluyor, yani bina veya savaş yok, sadece arkadaşlarla zaman geçiriliyor.

Epic, “Yeni deneysel ve gelişen bir alan olan Party Royale’a hoş geldiniz” dedi. “Hepsi sakin, ter yok. Silahlarınızı ve paspaslarınızı geride bırakın ve arkadaşlarınızla takılın, oyun oynayın, skydive’ınızı mükemmelleştirin ve daha fazlasını yapın. Parti daha yeni başlıyor.”

Travis Scott konseri Epic Games için çok büyüktü. Fortnite, beş performansında rekor sayıda oyuncuya sahipti. Sosyal alanın, özellikle sosyal uzaklık devam ettikçe, bunun gibi daha fazlasına ev sahipliği yapmasını bekliyoruz. canlı müziklerden hoşlanıyorsanız Fortnite’ı indirmek isteyebilirsiniz.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Bir Diğer Fortnite Haberimizi Okumak İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu