Haberler

Galaxy S20 Plus, iPhone 11 Pro Max’i kamerada solladı!

Galaxy S20 Ultra’dan sonra Galaxy S20 Plus’ta DxOMark testine girdi. S20 Plus, Ultra’dan daha düşük puan almasına rağmen iPhone 11 Pro’yu bu kamera testinde solladı.

Yakın zamanda yapılan S20 Ultra testinde Samsung’un yüzü gülmemişti ancak Galaxy S20 Plus, konumlandığı segment göz önüne alındığında firmanın yüzünü güldürdü.

Samsung Galaxy S20 Plus DxOMark puanı 118 olarak belirlenmiş durumda. iPhone 11 Pro Max’ten 1 daha fazla puan elde eden S20 Plus, DxOMark’ın en yüksek puan alan 10 telefonu arasına girmeyi başardı.

128 Puan ile en fazla puana sahip olan cihaz hala Huawei P40 Pro. İkinci sırada ise karşımıza 125 puan ile Honor 30 Pro bulunmakta. Oppo Find X2 Pro ve Xiaomi Mi 10 Pro ise 124 puanla üç ve dördüncü sırayı paylaşıyor.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Bu Haberi Beğenebilirsiniz!

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu