Haberler

Ghost of Tsushima’ya Co-op Modu Geliyor

Ghost of Tsushima , tek oyunculu bir oyun olarak piyasaya sürüldü, ancak Sucker Punch, aksiyon oyunu için iddialı yeni bir özelliği duyurdu: co-op çok oyunculu. “Legends” co-op modu bu yılın ilerleyen zamanlarında ücretsiz olarak sunulacak.

2-4 kişilik gruplarla özel olarak kooperatif için ayrılacaktır. Oynamak için dört karakter sınıfından birini seçebilirsiniz – Samuray, Hunter, Ronin veya Suikastçı – her biri kendi benzersiz yeteneklerine sahip. İki oyuncuyla birlikte Hikaye görevlerini üstlenebilirsiniz. Dört kişilik tam bir grupla, dalga temelli Hayatta Kalma görevlerini üstlenebilirsiniz. Ayrıca, Ghost of Tsushima Legends piyasaya sürüldükten bir süre sonra süper zor dört oyunculu bir Raid gelecek.

Sucker Punch, Legends modu lansmana yaklaştıkça karakter sınıfları ve özelleştirme gibi daha fazla ayrıntı paylaşacağını söylüyor. Eşlik eden bir sinema fragmanı (yukarıda), oyunun parçalarını gösterir.

Ghost of Tsushima

Kaynak

Ana Sayfa 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu