Haberler

Google Pixel 4a’nın fotoğraf performansını açığa çıkaran sızıntı!

Google’ın düşük bütçeli telefonu olması beklenen Pixel 4a’dan fotoğraf sızıntıları gerçekleşti. Bir YouTuber, Pixel 4a ile çektiği görüntülerle, Redmi Note 7 ile çektiği görüntüleri kıyasladı.

Pixel 4a’ya sahip olduğunu iddia eden bir YouTuber, Google’ın yeni telefonu, Pixel 4a ile çektiği kamera örneklerini Twitter hesabından paylaştı. Ayrıca çektiği görüntüleri, Redmi Note 7 ile kıyaslayarak aradaki büyük farkı ortaya çıkarmış oldu.

Sol taraf Pixel 4a, sağ taraf Redmi Note 7

Google Pixel 4a ile çekilenler, Redmi Note 7’ye göre daha daha canlı. Redmi Note 7’deki 48 MP ana kamera, Pixel 4a’daki 12 MP sensöre göre oldukça geride. Örneklerde görüldüğü gibi yüksek megapiksel, her zaman daha iyi sonuçlara sebep olmuyor.

Sol taraf Pixel 4a, sağ taraf Redmi Note 7

Buradaki fotoğrafların Pixel 4a ile çekildiğini varsayıyoruz. Resmi bir paylaşım olmadığı için bu tarz sızıntılar tamamen doğruluğu kabul edilmiş değil.

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu