Haberler

Google yeni Nest akıllı hoparlörünü açıkladı!

Nest halkı, bir sonraki projelerinin teknik sertifikasyon için kullanılan pis fotoğraflar aracılığıyla ortaya çıktığını görmekten mutlu olamazdı , bu yüzden bu gece yeni cihazın düzgün bir görüntüsünü ve teaser videosunu gönderdiler.

Eğer dayanan daha tam olarak neler yapabileceğini, onlar söylemedi hakkında bilgi ancak arıyorsanız söylentiler orijinal beri yüzüne çıktı Google Ana edildi durdurulan bu “Prens” cihaz Sonos rakip olarak tasarlanmıştır Bir. Genişletilmiş kumaş kaplaması, Mini ve Max cihazları arasında daha iyi bir stil uymasına rağmen, hala oldukça basit bir tasarımı sallıyor. Orijinal Ev oturma odasında Yardımcısı için mükemmel bir giriş oldu ama yaklaşık dört yıl sonra daha büyük beklentileri var. Umarım GXCA6 onlarla tanışmaya hazırdır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu