Haberler

GTA Online Konsollarda, PC’de Özel İçeriğe Sahip Olacak

GTA V Online, yeni nesil platformlarda özel içeriğe sahip olacak. PS5 etkinliğinde GTA V ve GTA Online’ın 2021’in ikinci yarısında bir sonraki jenerasyona geleceği daha önce açıklanmıştı.

Rockstar’ın ana şirketi Take Two, GTA Online’ın yeni nesil sürümünün “yeni konsollara ve PC’ye özel ek içeriğe” sahip olacağını söyledi. Görüşme sırasında içerik hakkında daha fazla ayrıntı verilmedi, ancak 2021’de gelen yeni içerik Rockstar’ın GTA V ve GTA Online’a olan bağlılığını gösteriyor.

GTA

GTA V’nin yeni nesil sürümleri ve bağımsız GTA Online, yeni konsollardan yararlanacak bir dizi teknik iyileştirme, görsel yükseltme ve performans geliştirmesi içeriyor. Take-Two başkanı Karl Slatoff, iyileştirmelerin oyunun “daha duyarlı” bir versiyonunu yapmayı içereceğini söyledi.

Kaynak

Ana Sayfa

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu