Haberler

GTA ve Red Dead Online Güncellemesi Yakında

Rockstar , önümüzdeki haftalarda hem GTA Online hem de RDR Online (GTA 5 ve Red Dead Redemption 2 için çevrimiçi modlar) için büyük güncellemeler yaptığını duyurdu. Red Dead güncellemesinin gelecek hafta belirli bir tarihi varken GTA’lar daha az net.

Red Dead Online’da 28 Temmuz Salı günü yapılan bir güncelleme, yeni bir Outlaw Pass ile birlikte topluluk tarafından talep edilen özellikler ve hata düzeltmeleriyle birlikte natüralist yeteneklere sahip olacak yeni bir Rol ile yeni bir Frontier Pursuit ekleyecek. GTA Online için yaz güncellemesi, geniş oyun içi etkinlik yelpazesini kapsayan yeni içeriklerin bir karışımını vaat ediyor. Her iki oyun da Red Dead’deki ve GTA’nın “tamamen yeni bir konumda Heists’i ele geçirmesi” de yapılan değişiklikler de dahil olmak üzere bu yıl daha büyük güncellemeler alacak. Birkaç ekran görüntüsü (aşağıda)

 

Rdr2

GTA

rdr2

Duyuru ayrıca, Red Dead Online’a araç eklenmesi ve GTA Online işlerinizi Ana Kontrol Terminali üzerinden yürütme yeteneği de dahil olmak üzere geri bildirimlere çeşitli şekillerde yanıt verdiğini belirtti. Ayrıca Rockstar , dolandırıcılara ve bilgisayar korsanlarına karşı harekete geçtiğini ve oyunculardan Red Dead ve GTA Online raporlama araçlarını kullanmaya devam etmelerini istiyor.

Kaynak

Ana Sayfa

 

 

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu