Haberler

Halo Infinite Multiplayer Geliyor

Halo Infinite ‘ın 23 Temmuz’da Xbox Series X oyunları etkinliğinde gösterilmesinden kısa bir süre sonra, çok oyunculu bölümün çıkmaya hazır olmayacağı konusunda bir söylenti dolaşmaya başladı. Ancak, sadece şuydu: bir söylenti. 343 çalışanı işleri temizledi ve oyun yayınlandığında campaign ile sınırlı kalmayacaksınız. Twitter’daki bir konuya cevap veren 343 topluluk yöneticisi Brian Jarrard oyunculara çok oyunculu oyunun Xbox etkinliği sırasında sergilenen tek oyunculu campaign ile birlikte gönderileceğini söyledi.

 

Campaign’i yalnızca Xbox Series X etkinliği sırasında oyun gösterildiğinde gördük, ancak Microsoft çok oyunculu görüntülerin daha da aşağıya geleceğine söz verdi. Infinite’ın dört oyunculu bölünmüş ekran desteği sunacağını ve fileli kancanın çok oyunculu bir pikap olarak işlev göreceğini biliyoruz.

Halo Infinite, beş yıl önce Halo 5: Guardians’tan bu yana serinin ilk ana oyunu olacak ve 343 Industries, ona güç vermek için yeni Slipspace motorunu yarattı. Oyun, özellikle ortamlar ve düşman tasarımları ile ilgili bazı tartışmalı görseller gösterdikten sonra bazı eleştiriler aldı, ancak Xbox yöneticisi Aaron Greenberg, bunların piyasaya sürülmeden önce önemli ölçüde iyileştirilebileceğini açıkladı.343 Industries, Halo Infinite’deki Halo halkasının orijinal Halo: Combat Evolved ile aynı ölçek ve merak hissini sunmasını hedefliyor. Dünyası, birleştirilen son iki Halo oyunundan daha büyük ve numaralı dizileri yayınlamak yerine gelecek on yıllık Halo’nun temeli olarak planlandı

Halo

Kampanyayı yalnızca Xbox Series X etkinliği sırasında oyun gösterildiğinde gördük, ancak Microsoft çok oyunculu görüntülerin daha da aşağıya geleceğine söz verdi. Infinite’ın dört oyunculu bölünmüş ekran desteği sunacağını ve fileli kancanın çok oyunculu bir pikap olarak işlev göreceğini biliyoruz.

Halo Infinite, beş yıl önce Halo 5: Guardians’tan bu yana serinin ilk ana oyunu olacak ve 343 Industries, ona güç vermek için yeni Slipspace motorunu yarattı. Oyun, özellikle ortamlar ve düşman tasarımları ile ilgili bazı tartışmalı görseller gösterdikten sonra bazı eleştiriler aldı, ancak Xbox yöneticisi Aaron Greenberg, bunların piyasaya sürülmeden önce önemli ölçüde iyileştirilebileceğini açıkladı.

Kaynak

Ana Sayfa

 

 

 

 

 

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu