Haberler

HBO Go Kapanıyor !

HBO, HBO Go’yu emekliye ayırıyor ve HBO Now’ı yeniden markalaştırıyor. Kablo aboneleri için isteğe bağlı bir akış hizmeti olan HBO Go, “gün batımı” yapılacak ve daha sonra 31 Temmuz’da kullanımdan kaldırılacak. Kablosuz olmayanlar için aynı amaca hizmet eden HBO Now, sadece HBO olarak yeniden markalanacak.

TV ağı, normal HBO programlama artı orijinal ve özel içerik sunan HBO Max’in yolunu temizliyor. HBO Max, “Bu değişiklikleri uygulamak, yalnızca HBO’nun sağlam sunumuna değil, aynı zamanda edinilen içerik ve orijinallerin geniş bir WarnerMedia kütüphanesine erişmek için birincil platform olarak HBO Max’i daha da güçlendirmemize olanak tanırken, aynı zamanda pazardaki tüketici teklifimizi de basitleştiriyor” dedi.

Halen HBO Go kullananlar HBO Max üzerindeki tüm HBO içeriğine “ve daha fazlasına” ek ücret ödemeden erişebilirler. Yine de, bazı HBO Go MVPD müşterileri 31 Ağustos’a kadar hbogo.com’un kimliğini doğrulayabilecek. HBO Now kullanıcıları, “önümüzdeki aylarda” yeniden markalaştıkça tüm içeriğine erişebilecekler.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu