Haberler

Hellblade Senua’s Sacrifice 2 İzlanda’da Geçecek

Xbox Oyunları etkinliği sırasında Ninja Theory, yaklaşmakta olan Xbox Series X aksiyon-macera oyunu Senua’s Saga: Hellblade II hakkında küçük detaylar verdi.

Ninja Theory devam filminden yeni bir oyun paylaşmasa da, stüdyo Hellblade 2’nin bu sefer İzlanda’da geçeceğini söyledi. Yine de bir dev günlüğü düştü – “Dreadnought Diaries” serisinin ikinci videosu. İzlanda genelinde oyun izcilik yerlerinin arkasındaki takımı gösterir. Unreal Engine 5 tarafından desteklenen oyun, ilk alınan Hellblade oyunu Senua’s Sacrifice’den geliyor.

Xbox ayrıca, Xbox Series X’in en büyük lansmanlarından biri olan Halo Infinite hakkında yeni bir oyun sergiledi. Buna ek olarak, şirket yepyeni bir Forza Motorsport , The Outer Worlds’in Gorgon’un DLC Peril’i ve geliştirici Obsidian Entertainment’ın yeni oyunu Avowed hakkında ayrıntılar ve çok daha fazlasını duyurdu.

hellblade

Kaynak

Ana Sayfa

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu