Haberler

Her Telefona MIUI 12 Kontrol Merkezi Nasıl Eklenir?

MIUI 12’nin tanıtımı ile Xiaomi, akıllı telefonlarına birçok harika özellik getirdi . Bu özelliklerden biri de Xiaomi cihazlar  için yeni bir kontrol merkezi. Dürüst olmak gerekirse, bu yeni kontrol merkezi İOS’unkine çok benziyor.Bu özellik MIUI 12’ye özel olmasına rağmen, artık herhangi  bir Android cihaza ekleyebilirsiniz.

Bunu yapmak için “MI Control Center: Notifications and Quick Actions” adlı uygulamayı indirmeniz gerekiyor,Play Store’da bulabilirsiniz fakat biz yinede link bırakıcaz. Uygulama oldukça kompakt (~ 2.5 MB) ve bir dizi özellik ve özelleştirme seçeneğini beraberinde geliyor.

Uygulamayı kurduktan ve bazı zorunlu izinlere izin verdiğinizde, uygulama otomatik olarak çalışmaya başlayacak.

İndirme İçin Tıklayınız

Bu Haberi Beğenebilirsiniz

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu