Haberler

Honor, MediaTek 5G Yonga Setlerini Gelecekteki Cihazlarda Kullanmayı Planlıyor!

Honor Çarşamba günü orta segment yeni telefonu X10 5G’yi tanıttı ve şirketin Başkanı Zhao Ming, etkinlik açılışından sonra ilginç bir açıklama yaptı. Şirketinin MediaTek ile ilişkisini güçlendirmek için çalıştığını ve 5G yonga setlerini gelecekteki Honor telefonlarında kullanmayı planladığını açıkladı.

Bu, ana şirket Huawei’nin ABD şirketleriyle iş yapma yasağının bir yıl daha uzatılmasından sonra geliyor. ABD Ticaret Bakanlığı, Huawei’nin yonga setlerine erişimini ciddi şekilde sınırlayan yeni bir kural açıkladı . Doğal olarak, bu Huawei ve Honor’u zor bir duruma sokuyor.Bu durumda Tayvan merkezli MediaTek gibi yeni bir yonga tedarikçisine geçmek çok mantıklı.

Dimensity serisi  fiyatlı 5G relefonlar için çok uygun. Ayrıca çift SIM 5G desteği gibi bazı önemli özellikler sunuyor.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu