Haberler

Honor X10’un Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

Honor X10 yakında tanıtalacak bir telefon . Cihaz 20 Mayıs’ta tanıtılacak ve neredeyse tüm özelliklerini biliyoruz. Çarşamba günü piyasaya sürülmeden önce, telefonun canlı fotoğrafları sızdırıldı,gelin beraber bakalım.

Honor X10, siyah, beyaz, mavi ve turuncu olmak üzere dört renk seçeneğiyle sunulacak. Ancak, aşağıdaki canlı görüntüler yalnızca üçünü gösterir.

Honor X10’un, arka tarafta yanlardan kavisli camla kaplı olduğu gözüküyor . Cam, yukarıdaki resimlerde görüldüğü gibi yansıtıcı. Kameraların bulunduğu dikdörtgen kısım tüm renk çeşitlerinde siyah ve çıkıntılı.

İkinci görüntü bize kamera kısmını daha yakından incelememize el veriyor. Toplamda üç kamera var ve LED flaş sağ üst köşeye yerleştirilmiş. “SÜPER GECE GÖRÜŞÜ”  yazısı flaşın altına ve kameraların altına yazılmış ve “RYYB 1: 1.8 / 26 ASPH” yazması bize telefonun  RYYB sensörüne sahip olacağını doğruluyor.

Yakın zamanda Honor X10 hakkında tüm detayları öğreneceğiz.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu