Haberler

HTC Desire 20 Pro’nun Tasarımı Ortaya Çıktı!

Benzersiz endüstriyel tasarıma sahip Android akıllı telefonlarını piyasaya süren HTC’nin muhteşem eski günleri geride kaldı. Şirket, yıllar önce telefon sektörünü geride bırakarak VR endüstrisine odaklandı. Geçen yıl, sadece bir kaç HTC cihaz çıktı. Bununla birlikte, marka yakında tasarım taslağı son zamanlarda sızdırılmış olan Desire 20 Pro adlı yeni bir telefon çıkarabilir.

HTC Desire 20 Pro tasarım çizimi sızıntısı, Twitter’da takma adı @evleaks olan popüler olarak bilinen Evan Blass’tan geliyor.

HTC Desire 20 Pro’nun tasarım çiziminde, telefonun sol üst köşesinde  deliği olan bir ekran bulunuyor. Çizim ayrıca ahizeyi sıfır çerçeveli olarak sergiliyor, bu da  ürünün büyük olasılıkla dikkat çekici çerçevelere sahip olacağı için sadece örnekleme amaçlı olduğunu düşünüyoruz.

Cihazın sağ tarafında  bir güç anahtarı ve üstünde ses seviyesi tuşları bulunuyor.Telefonun arka tarafında bir LED flaş ,dairesel bir geleneksel parmak izi sensörü ve dörtlü bir kamera  kurulum bulunacak. Cihazın arkasında ölü merkezde HTC markası da bulunacak.

Son zamanlarda yapılan bir Geekbench listesine göre, cihazın büyük olasılıkla Qualcomm Snapdragon 660 , 6GB RAM ve Android 10 ile birlikte geleceği ortaya çıktı

İddia edilen özellikleri ve tasarım sızıntısını doğruysa HTC Desire 20 Pro, modern bir tasarıma sahip olacak ancak 2018 yılının özelliklerini taşıyan bir cihaz olacak.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu