Haberler

Huawei Enjoy 20s Canlı Sızdırıldı!

  • Huawei Enjoy 20s akıllı telefon , geçtiğimiz hafta TENAA’da görülmüştü ve tüm teknik özellikleri ortaya çıkmıştı . Henüz şirketten resmi bir lansman tarihi duymadık, ancak telefonun canlı bir görüntüde gördükten sonra lansmanın yakın olduğunu anlayabiliriz.

Fotoğraf Tenaa’da olan bilgileri doğruluyor.Üçlü arka kamera yan çerçevede da bir parmak izi sensörü var. Ayrıca ses düğmesinin hemen altında bir ev düğmesi bu telefonda mevcut. Ayrıca alışılmadık derecede uzun bir gövde de görüyoruz.

Enjoy serisi genellikle Çin sınırında, genellikle Y ailesinde, farklı bir adlarda yeniden markalandırılıyor.

Tenaa’dan sahip olduğumuz bilgilere göre telefon,16 MP selfie kamerasına,4200 mAh pile ve 4GB, 6GB ve 8GB RAM seçeneklerine,64GB, 128GB ve 256GB dahili depolama seçeneklerine sahip olacak.

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu