Haberler

Huawei Mate Xs’in Ekranı bir iPhone 11 Pro değerinde!

Samsung’un Galaxy Fold’u ile aynı zamanlarda tanıtılan ancak global çapta göremediğimiz Mate X’in yeni versiyonu Mate Xsin tamirat ücretilerini açıklayan Huawei bu ücretlerle dudak uçuklattı.

Huawei, Mate Xs’i 2400 dolar gibi bir fiyat etiketinde dışa katlanabilir bir ekranla piyasaya sürmüştü; şirket, cihazın bazı parçalarının onarım maliyetini ve ucuz olmadığını da açıkladı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ekran paneli en pahalı parça olarak 1.007 $ değerinde olduğunu belirtti.

Bir sonraki en pahalı şey ise 510 $ ile anakart. Mate Xs’inize yeni bir batarya ise 39 $’a mal olacak. Bunlar, Huawei’nin sizden alacağı resmi fiyatlardır, yani işçilik ve parça maliyetini içeren fiyatlar bu şekilde. Parçaları kendin satın almak istediğinizde ise parça fiyatlarının düşeceği kesin.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Bu Haberi Beğenebilirsiniz!

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu